Kontakt

      Mulle meeldib kirjutada ja blogi on minu võimalus teda teha. Ma ei oska/taha kirjutada oma igapäevastest tegemistest, mulle ei meeldi ajada loba ega halada. Kui sulle tundub, et mu blogi on justkui reklaam siis see pole tahtlik. Mulle meeldib jagada kogemusi - positiivseid. Otseloomulikult on mul ka kehvi ja negatiivseid kogemusi, kuid negatiivset on niigi palju, et seda veel eraldi jagada. Samuti on negatiivne tihti halbade juhuste kokkusattuvus või toode, mis mulle ei sobi võib olla kellegi teise jaoks ideaalne.Jagan negatiivset vaid siis kui see on vajalik ja põhjendatud kriitika.Mida ma luban on see, et kõik on alati aus. Jah - me teen vahel koostöösid ja saan asju ka katseamiseks kuid tagasiside on alati aus. Ma ei võta vastu koostöösid, mida ma eos tean, mis mulle ei võiks sobida või on ebavajalik või ei vasta minu tõekspidamistele.

   Mulle meeldib pildistada. Mulle meeldib katsetada ja proovida uusi asju. Mulle meeldib ilu, aga ka sellele lisaks väga palju muud. Mul on oma stiil, mis ehk paljudele ei pruugi meeldida ja järjest enam meeldib mulle sellega katsetada (rohkem kõigest näeb tegelikult @pinkukissu). Mulle meeldib tehnika. Mulle meeldib hea söök ja ka ise kokata. Mulle meeldib reisida, planeerida ja palju liikuda. Mulle meeldib loodus. 

    Mu blogi ehk ongi natuke kaootiline, kus on kõigest ehk kõike, kuid kõige keskmes olengi mina ja see, mis mulle meeldib, kes ma olen ja mida igapäevaselt teen. Mulle ei meeldi minna isiklikuks, kuid samas loodan, et leiad siit midagi, mis ka Sulle meeldib ja ehk ka kasuks on või avastad midagi uut või huvitavat. Räägi julgelt kaasa kui Sul midagi öelda on.
Kõiki tekkinud küsimusi ja ettepanekuid ootan oma meilile:

kissublogib@gmail.com