Minu IKEA leiud - kevad 2020

Selline natuke oldschool piltide-linkideha blogipostitus nagu ma vanasti tegin, aga kuna ma olen viimasel ajal peamiselt IKEA lehel vaid elanudki ja kuna IKEA on nüüd ka Eestis (ja Riias) siis mõtlesin oma lemmikleide jagada. Kõik asjad pole kindlasti ja uued st uuest kollektsioonist. Tootelingid on lisatud tootenimesse.

1. Minu lemmikud - pisikesed käterätikud. Mul on neid erinevaid värve ja kasutan nii köögis kui vannitoas. Püsivad väga kaua ilusad, peavad tihedale pesemisele vastu, on odavad ja korraga tuleb neli tükki ehk alati on puhtad rätid võtta. KORNAN 4tk 2,49€

2. Kaanega hoiukastid - hea viis asjade "peitmiseks" avatud ruumides. Viisakas ja tagasihoidlik välimus, et sobib nii kontoririiulile, kapi otsa kui ka riidekappi. Pealmine kaas hoiab ka tolmu eemal. KVARNVIK saadaval kolmes suuruses, kõige suurem 32x32 cm on 13.99€.
3. Nõud. IKEA on ilmselt üks soodsamaid ja hinna-kvaliteedisuhtelt paremaid kohti, kuskohast endale nõusid osta. Ideaalne näiteks uue kodu soetanutele/just oma elupeale läinutele. Võimalik osta soodsa hinnaga serveerimistaldrikuid, nuge, söögiriistasid, sööginõusid kui komplekte. Näiteks 18-osaline kolme erinevas suuruses taldrikuga komplekt FÄRGRIK maksab 24.99€


4. Lillepostament LANTLIV 19.99€. Ma ei tea, kas ma endale ostaks, korterisse mitte, aga minu jaoks on see nii nostalgiline toode, mis maal vanaemade juures olid. Metallist lillealuseid on ammu müügil olnud, aga puidust polegi näinud ja just täpselt sellise kujuga nagu lapsepõlvest mäletan. Ma paneks selle ilmselt koridori, söögitoa nurka vmt kohta. Enda mäletustest oli meil lillepostamendile pandud üks sõnajalg, mis seda väga armastas ja end päikese käes väga võimsaks kasvatas.

5. Voodipesu. Tegin kunagi sellise "lolli" otsuse, et ostsin 200x200cm teki ja Eestis jaepoodides on antud mõõte raske leida. Olen siiani tellinud H&M veebipoodidest millega väga rahul olnud. Kuid IKEA pakub samuti suures valikus voodipesusid just tekikotiga mõõdus 200x200cm näiteks puuvillane ÄNGSLILJA 19,99€ tekikott + 2 padjapüüri.


6. Lillepotid. IKEAs on väga palju erinevaid naturaalsetest materjalidest ja neutraalseid lillepotte. Pikemat aega on olnud juba moes näiteks tsemendist lillepotid. Potid, mis oleks maalähedastes toonides ja ei karjuks läikiva punasene vmt silma. Näiteks BOYSENBÄR ja PERSILLADE. PS! Kui satute näiteks Riia poodi siis minge vaadake kindlasti ka toalilli, IKEA on teada tundud küll ka oma heade tõetruude kunstlillede poolest, kuid viimane kord leidsin väga heade hindadega ka eluslilli, näiteks sukulentide mixid, kärbsepüünis jne.7. Pildiriiul MOSSLANDA on väga hea "DIY" projektiks ehk tegelikult sobib nii raamatute esitlemiseks (näiteks kokaraamatud) kui ka maitseineriiuliks.


8. Panipaigaga järi GAMLEHULT 69€ iga kord kui seda näen mõtlen, et kuhu ma sellele koha leiaks - tundub täpselt selline asi, mis mu kassile meeldiks. Et kas kasutada öökapina või tehagi kassi pesaks, et saaks magada nii peal kui sees.

Kommentaare ei ole