Function of beauty šampoon ja palsam - tehtud vastavalt sinu tellimusele

Ma olen terve elu olnud nö juuksetoodete junkie, väga harva olen millelegi truuks jäänud vaid enamasti nii kui üks toode saab otsa lähen proovin midagi uut ja järgmist. Kas just lootuses leida paremat, aga vähe on tooteid olnud, mida ma tunnen, et tahan uuesti osta. Linea Natura tooted on olnud nüüd sellised, millele juurde ma ikka ja jälle tagasi tulen.

Kuid ühes youtube videos jäi mulle silma toodete seas nö custom made shampoon ja palsam firmalt Function of beauty. Tegu oli küll usa youtuberiga, kuid sellegi poolest otsustasin sinna lehele piiluma minna, et kas ehk saadetakse ka Eestisse ja ehk ei lähegi tervet varandust maksma. Saadetakse ja ei läinud varandust maksma. Tegelikult ostsin selle suht emotsioonide ajel ehk nägemisest läks ehk maksimum tund kuni mul oli tellimus tehtud. Teiste arvustused olid üldjoontes väga positiivsed. Ma muidugi ei taha nüüd nii sinisilmne olla ja uskuda, et nad iga ühe jaoks toote algusest lõpuni valmis teevad. Samas muidugi ega seal neid variante lõpmatuseni pole, aga usun, et mingit põhjad on valmis ja lihtsalt segavad soovitud lõhna ja värvi juurde. Aga samas kes teab. Tellisin 14.juuli ja teele pandi ~23.juuli seega võimalik, et ka segati täpselt see ideaalne toode kokku. Kätte sain juba 31. juulil.
Mis mõnd eelkõige võlus oligi idee, et toode on tehtud täpselt minu soove ja vajadusi arvestades. Ei saa salata, et meeldis ka see variant, et toode sai pudelil Function of ____ lõppu selle nime, mida ise tahtsin - ma valisin sinna oma instagrami kasutaja pinkukissu. Lisaks muidugi see, et ka ise sai valida lõhna ja värvuse ning kaasa tulid ka kleepsud millega on võimalik pudelit veel ise kujundada.

Seal on võimalik toodet osta mitmes erinevas suuruses, ühe korra või periooditi, et saadetaksegi näiteks iga kuu või kahe tagant sulle sobivad tooted koju. Kui õigesti mäletan siis liitudes perioodilise tellimusega oli ehk postikulu tasuta. Mulle läksid pisemad pudelid šampooni ja palsamit maksma
39€ - sooduskoodiga alla saadud 7,80€ + postikulu 5€ ehk kokku 36.20€. See kindlasti pole odav, kuid samas ei tundu ka üle mõistuse kallis - kas ka edaspidi tellin ei tea, kuid seekord sai huvi võitu. Üks pudel on 8oz ehk u 235ml, mis on täiesti keskmine kogus ja ühte toote hinnaks soodustusi ja saatmist arvesse võttes tuli 18,1€. Mis on minu arvates keskmine salongitoote hind. Kaup pandi küll teele USAst, kuid mingi hetk käis pakk Belgias, kus sai uue trackingu nri Belgia koodiga ja tolli igatahes pakk ei käinud. Samas ma ei tea, kas lihtsalt "vedas", kuna varasemalt on mul Austraaliast pakk tulnud ja sai samuti Saksmaal uue trackingu, kuid läks ikkagi tolli. Juhul kui pakk läheb tolli, siis sellelt summalt on tasuda juurde käibemaks 20%.

Süsteem on üles ehitatud nii, et alguses valid oma juuksetüübi ja omadused, seejärel oma soovid ning sellega pannakse siis paika nö sinu toodete koostis. Edaspidi on võimalik seda muuta või tellidagi täpselt sama. Samuti on siis võimalik valida erinevate värvide ja lõhnade vahel - võimalik valida endale täpselt sobiv kombinatsioon. Ning otseloomulikult saab valida nii lõhna- kui värvainete vaba variandi! Ja kõik tooted on cruelty free. Mis pildile ei jäänud siis toodetega olid kaasas ka kaks pumpa mugavamaks kasutamiseks.


Ma valisin lõhnaks milkshake - kuigi kui tagantjärgi mõtlesin pole mul aimugi, kuidas üks piimakokteil lõhnata võiks. Tegelikkuses on selline mõnusmagus (kellele meeldib) lõhn, mis natuke oleks justkui kookose-suhkruvatilõhnaline. Kuidas ta juustele mõjub ja kas ka edaspidi telliksin ei oska veel hinnata, aga kuna minu arust see kõik kokku on juba äge kombo siis mõtlesin jagada.

Kogu oma tellimuse eest tasusin ise, aga kõik liitujad saavad ka referal lingi, mida ka edaspidi teistega jagada. Antud lingiga liitudes saab esimeselt ostult alla 5€ ehk sisuliselt saab toote ilma postikuluta.

Tellimise protsess on lihtne ja usaldusväärne, iga kell on võimalik minna ka samm tagasi ja midagi muuta.

1 kommentaar

  1. Nii äge! Pärast su blogist lehe külastamist hakkas fb-is kogu aeg selle firma reklaami ette loopima ja ei saanud enam muudmoodi kui telliin endale ka. Ei jaksa nüüd ära oodatagi millal kättte saan.

    VastaKustuta