Fotoepilaator Silk’n Infinity 400.000 vol2 - kaks kuud

Lubasin siin mõne aja möödudes ka teada anda kuidas läheb. Kõik on läinud siiani vastavalt realistlikele ootustele. Muidugi oleks tore olnud üks ime, et kaks korda kasutan ja tulemuseks on olla karvutu, siis praegusel juhul olengi ma teinud tasa ja targu. Möödunud hetkel kaks kuud ja mõned päevad.

Kes on maha maganud või hakkas huvitama kasutan Silk'n Infinity 400.000 fotoepilaatorit ja esimest postitust saab lugeda SIIT.

Kuna ma olen endiselt jumekas ja olen mingitel perioodidel siin ikka vahepeal suvel päikest võtnud siis enda ohutuse seisukohast olengi teinud protseduure madalamal tasemel ja pigem vähemate impullsidega (masin näitab iga piirkonna kohta minimaalset ja maksimaalselt soovituslikku valgusimpullside kogust). Ehk tegelikkus on see, et justkui mõnest kohast kasvaks karve natuke vähem, kuid samas ei saa ise täpselt aru ka. Sellest saaks ilmselt paremini aru kui lasta karvadel pikemaks kasvada, kuid tänan ei!

Mis mind postiivselt on üllatanud on see, et protseduuriks aega leida ei ole üldse keeruline (nö vaimselt), kuna tegelikult läheb see aeg megakiirelt. Ma isegi pole seda mõõtnud. Ettevalmistus on ka nö minaalne - vajalik vaid enne end ära raseerida. Kui alguses esimesed protseduurid käisid samal ajal (sääred, bikiini ja kaenlaalused) siis mingi hetk erinevate piirkondade tegemiste vahe muutub ehk on nädal, kus vaja on vaid teha kaenlaalused. Ma pole kindel, et kas see 5 minutitki võtab. Pigem ongi vaja end ise häälestada, et ma nüüd lähen võtan selle karbi, panen seina ja tööle ja teen ära.

Kui päikest ei saanud siis mingi hetk julgesin proovida ka taset 5 (kaenlaaugus) ja see on ainus tase millega on olnud tunda ka sellist õrna valuaistingut (pigem nagu näpistus) ja õrnalt karvakärsakat. Tase 4 vist natuke mingit aistingut andis (ehk õrnalt soojuse tunnet), kuid valus pole siiani olnud. Samuti pole olnud ka ühtegi negatiivsed kõrvalnähtu - ei punetust, hilisemat kipitust, pigmendilaike jmt vaid kõik on sujunud ilusasti.

Ma ise loodan, et septembri alguses on ehk juba paremaid tulemusi näha kui reisile minek, kuid kas raseerimisvahendid reisiks maha võin jätta ole näha. Kui hakkan esimesi tulemusi nägema, kus saab tõesti tulemustest rääkida annan kindlasti uuesti teada. See kui kiiresti tulemused tulevad on kindlasti väga individuaalne - kuna ma hetkel säärtele saan teha peamiselt tasemel 1, olles hetkel jumekas + tumedate karvadega siis ei saagi tulemused tulla nii kergelt, kuid heledama naha+tumedamate karvade kooslusel, kes saab protseduure teha ka 3,4 või 5 tasemel.

Praeguseks olen teinud umbes 5 korda (mitte kõiki piirkondi), kust esimene-teine kord katsetasingi pigem kõikjal esimesel tasemel ja väiksemate impulsside arvuga siis kolm korda on olnud nö korrektsemad "päris" korrad. Ja käsil hetkel kolmas kuu.Kommentaare ei ole