Fotoepilaator Silk’n Infinity 400.000 vol1

Ma ei blogi tihti, rohkem tegutsen Instagramis, kuid ma olen üliõnnelik, et tänu blogile olen saanud võimalusi väga huvitavaid ja erisugusi koostöid teha. Siin on nüüd ühe uue teekonna algus, kuna teekond on pikem siis tuleb siia seeriasse aja jooksul mitmeid postitusi.

Mu juuksed on värvitud tumedaks, mu tegelik juuksetoon on täiesti keskmine ja klassikaline kartulitoon, kuid see eest on mul ilusad tumedad karvad, mis kasvavad kiiremini kui võiks. Peamiselt olen ma siiani kasutanud žiletti, kuna sellega saab kõige kiiremini ja valutumalt sileda tulemuse, miinuseks on see, et juba samaks õhtuks või järgmiseks hommikuks käega katsudes õrn siilikas on juba tunda, aga randa minna või seelikuid kanda veel kõlbab. Samuti oman ma oma teist epilaatorit, mida ma olen viitsinud sahtlist välja otsida peamiselt just suvel. Epilaatori kasutamine on korraga ajakulukam ja valusam, kuid tulemus püsivam. Samas ei saa rääkida reklaamides kõlavast neljast nädalast, vaid kuna karvadel on erinevad kasvutsüklid siis juba nädala pärast peaks korra siiski üle tegema, et kasvavad karvad eemaldada. Lõpuks on ikka see olukord, kus kõik karvavad kasvavad suvalisel ajal tagasi (küll natukene aeglasemalt) ja korra nädalas peaks siiski ka epilaatoriga üle tõmbama. Siiani olen viitsinud teha seda näiteks enne reisi või matkama minekuid. Ahjaa, eelmine aasta ostsin ka akuga elektrilise raseerija, mida siis näiteks eestis matkades-rännates žileti asemel kaasa võtta - hea kiire ja lihtne, ei pea selle jaoks vanni minema. Ning muidugi on katsetatud ka erinevaid karvu eemaldavaid kreeme, aga no tüütu on see kreem peal seista ja oodata ja vaadata, et kuskile vastu ei lähe jne.

Pika sissejuhatuse lõpetuseks, nagu pealkirjast arugi saite, pakuti mulle võimalust proovida fotoepilaatorit. Mul olid sellega küll omad hirmud (natuke hiljem), kuid uudishimu sai võitu ja karvavaba tahaks olla küll. Nii mitmedki blogijad on varem erinevaid fotoepilaatoreid proovinud ja siis ma juba vesistasin, vaatasin antud masinate hindu kui ka teenusena ja tol hetkel ei tõusnud käsi seda väljaminekut tegema - eriti kui kogemust pole siis on raske ka masinat valida. Mina sain endale Fotoepilaatori Silk'n Infinity 400.000, mille hind on 199€. Selle hinna kohta ma ütleks, et taskukohane kui töötab - aga selle jaoks ma siin katsetamas olengi.

Fotoepilaatoriga karvaeemaldusprotsess on pika ajaline just karvade erineva kasvutsükli tõttu - kokku võib selleks kuluda 2 aastat ja seejärel on ilmselt vaja siiski mingi aja tagant teha kordusprotseduure. Mis oma isikliku masina olemasolul on lihtne ja kindlasti väheneb igasugune mure torkivate jalgade ja ajakulu pärast. Samuti on masinat täiesti hügieeniline kasutada ka näiteks oma ema, õe või sõbrannaga. Just hilisemate kordusprotseduuride tõttu ei ole mõistlik seda maha müüa.

Ma kogusin end tükk aega enne kui julgesin masina tööle panna ja proovida. Kuna ma olin just enne reisi jalad epileerinud siis ootasin ka natukene, et karvad tagasi kasvaks ja teiseks ma olin just reisil päevitanud ja suure tõenäosusega ei suuda ma päevitamist vältida ka suvel. Seega ma natukene pelgasin selle masina kasutamist päevitunud naha tõttu kui selle tõttu, et kuidas see üldse mu nahaga reageerib (näiteks kipuvad mul kõikidest haavades pruunid jäljed maha jääma, eriti kui päikest saavad). Tegelikkuses on masinal viis astet ja esimene, kõige madalam aste, on mõeldud kasutamiseks kõige tumedama naha puhul (naha ja karvatoon tumedad), siis isegi mu päevitunud jume ei ole oma tumedusastmelt seal lähedalgi. Kuid sellest hoolimata on mõistlik ja tark siiski kasutada hetkel suvel mul antud masinat esimesel tasemel. Soovituslik on päevitamise ja protseduuride vahele jätta vähemalt nädal ja pärast protseduure kasutada suvel siiski ka SPF faktoriga kaitsekreeme.Ning üks vale teadmine oli mul antud masina kohta ka - ma ei tea, miks ma mõtlesin, et ka sellega tegutsedes peavad karvad olema piisavas pikkuses ja protseduuride ajal ei tohi näiteks raseerida, et see kaotab mõju. VALE! (Jumal tänatud!). Tegelikult ongi vaja enne protseduuri vastupidiselt jalad ära raseerida ning samuti võib neid raseerida ka protseduuride vahepeal ja karvasena (suvel) ringi käima ei pea.

Masinast rohkem saate lugeda Hairfree koduleheküljel SIIT, seega ma kogu tootejuttu ümber ei hakka kopeerima - läheb kõik muidu liiga pikaks.

Kuid mis on selle toote positiivsed omadused:
Hind - 199€ on taoliste masinate (ka teiste brändide) hinna seas madalamas otsas
400 000 valgusimpulssi - mäletan kui alguses need masinad tulid siis kassetid oli vahetatavad (ma ei mäleta mitu impulssi neis oli), kuid 400 000 on ühele inimesele kasutamiseks rohkem kui vaja. Ehk tegu on ühekordse kuluga.
Bluetooth ja app - Liidan need kaks ühte, kuna tänu bluetoothi olemasolule on võimalik apis täpselt näha palju valgusimpulsse veel alles ehk kasutamata on. Samuti on appis õpetusvideod ja kasutusjuhend. Lisaks koostab rakendus automaatselt kalendri (koos meeldetuletusega) millal on järgmise protseduuri kord ja mis kehaosale.
Sobilik paljudele naha- ja karvatoonidele.
Kaitse - Masin kontrollib nahatooni ja juhul kui nahatoon ja režiim ei sobi siis valgusimplussi ei tekitata.
eHPL™ tehnoloogia kombineerib galvaanilist ja optilist energiat. See sünergia võimaldab karvu efektiivsemalt eemaldada, kuna avab nahapoorid ja laseb valgusimpulssidel karvanääpsule võimalikult lähedale pääseda.
Lihtne - eesti keelsed kasutusjuhendid ja õpetusvideod, masinal vähe nuppe ja kõik on tehtud võimalikult lihtsakt ja arusaadavaks jättes vähe eksimisruumi.
Kõikjal kasutamiseks - Väikese ala tõttu on võimalik kasutada ka näol. Sobilik nii meestele kui naistele.
Esimene kord on tehtud, kahe nädala pärast teine kord ja nelja nädala pärast kolmas kord jne. Esimene kord oli täiesti valutu, ühtegi jälge ega punetust vmt ei ole tekkinud, ärritust ega tundlikkust antud piirkonnas pole. Teise korraga julgen nüüd kindlasti palju suurema hooga peale minna!
Seega ma arvan, et esimestest tulemustest saaks rääkida ehk umbes pooleteise - kahe kuu pärast. Selles, kas mõjub pole kahtlustki - küsimused on kui kiiresti, kui hästi, kui püsivalt ja ilma probleemideta. Kuna ma ilmselt jätkan suvel esimesel tasemel siis võimalik, et tulemusi on oodata ka natukene kauem - seda ole näha!


3 kommentaari

 1. Anna kindlasti teada kuidas toimib mind väga huvitab! Olen mõelnud, aga protseduuride ja koduskasutavate masinate hindu vaatanud ja ei ole hetkel julenud seda sammu teha, aga kui tõesti mõjub siis väärt masin, pidev vahatamine on kulukaks osutunud

  VastaKustuta
 2. Kui palju sähvatusi ühe korraga kulub?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vabandust, et vastamine nii kaua võttis, aga polnud seda varem jälginud, kuna kahe esimese korra peale näitas, et oli kulunud 200 sähvatust (ma ei tea, kas ta ükskord luges neid või tegi offlines), aga oli kolmas kord kui juba nö põhjalikumalt tegin ja säärtele kulus ~200 sähvatust, bikiinile ~50 ja kaenlaalustele ~30.

   Kustuta