Hea leid: potihoidja - idee maitsetaimedele

Leidsin jyskist ühe nende nime järgi istutuspoti hoidja HEIMER, mis pigem oli mõeldud nö toalilledele, aga mul hakkas kohe mõte jooksma ja ostsin selle maitsetaimedele. Hetkel oli kampaaniaga vaid 8.99€ ja tegelikult oli seal mitmeid teistsuguseid veel saada. Mul oli kunagi mõte teha ise puidust redeli taoline taimede hoidja kuhu siis taolised potid külge panna, aga see sobib maitsetaimede jaoks suurepäraselt.
Ise ostsin sisse grüne fee potis maitsetaimed, ei hakka hetkel talvel vist ise sinna midagi istutama - kuid selleks on täitsa võimalus. Piparmünt ja spinat on küll suht longu tõmmanud ööga, aga samas käisin enne  kaks lõunakeskuse toidupoodi läbi ja neljandast (selverist) sain lõpuks  maitsetaimed, mis juba poes ei oleks ära kuivanud ja kärbunud (ja ka sealt tuli hoolikalt otsida). Ise valisin pottidesse melissi, piparmündi, spinati ja basiiliku.

Mul endal hakkas mõte veelgi edasi jooksma ja näiteks saab seda kasutada ka kontoritarvete jaoks, näiteks joonlauad, pliiatsid, käärid jmt või hoopis köögis näiteks nugade, kulpide jmt hoiustamiseks.Avastasin just, et ma sellega matchivat varem ostetud lillepotihoidjat ei olegi jaganud (instagramis tegelikult olen). Igatahes mulle selline matt must väga meeldib ja lihtne kodus ära kasutada. Lillepoti ostsin Tartu Gardesdist, samuti selle sinna sisse kuuluva ohridee.
1 kommentaar

  1. Olen vist reklaamiohver, käisin ka ostsin neid kaks tükki ja käisin ostsin ka erinevad salatitaimed. Paigutasin aga kinnisele rõdule, peab vaatama, kas elavad seal hetkel need ilmad üle, või peaks ka tuppa tooma.

    VastaKustuta