Pusku Pusku kotttool

Üks millest ma lubasin kunagi väääga ammu kirjutada kui diivani ostsime oli Pusku Pusku kotttool. Kuna varasemalt oli meil selline vana enamlevinud nahast kotttool ja kuigi üllatuseks uus diivan istumiskohti ei kaotanudki tahtsin meeletult diivaniga sobivat kottooli.
Ütleks nii, et värviliste ehk türkiissiniste kotttoolide valik oli pea olematu, otsisin küll päris kaua erinevad võimalusi, aga ega midagi väga valida ei olnud. Seega saigi kindlaks, et koju tuleb Pusku
Pusku kotttool, toonis ei olnudki väga valikut kuna kõige lähedam toon oligi türkiis, kuid valida sai kangast. Kuna diivanit kotttooli tellimise ajal veel kodus polnud ja poes olime näinud ainult kanganäidist siis käis kogu tellimine ehku peale. Kuigi Tartus oleks küll ühes lastetarvete poes ka kotttooli kanganäidiseid saanud vaadata siis oma kärsituses läksin lihtsalt õnne peale välja.

Kuna diivani kangas oli tekstiil siis otsustasin ka tekstiili (kangas nordic) kasuks kotttool puhul. Seega jäi valida veel mudel. Ning noh, kuna tegu polnud hädavajaliku asjaga siis sai üheks kriteeriumiks ka hind ehk eelistatult alla 100€ seega sellega langesid üsna mitmed mudelid valikust välja. Mulle hakkas järjest rohkem meeldima selline lösutamise, kuid seljatoega variant - valikus olidki põhimõtteliselt play ja game mudelid, aga kuna game oli mõeldud lastele siis otsustasin play kasuks. Eriti kuna ka xbox on olemas siis tundus hea valik.

Ning tegelikkus oli see kotttooli ostin hoopiski hansapostist kuna hind ja tarneaeg oli mõlemas kohas sama (~75€, hetkel puskupusku.ee lehel soodukad! ja tarneaeg umbes kaks nädalat), siis hansapostist tuli sel hetkel kampaania koodiga transport tasuta ja Pusku Pusku lehel vist oleks pidanud transpordi eest üle 5+€ juurde maksma (üritasin nüüd transpordikulu vaadata ja on hoopiski tasuta). Samuti sain veel läbi bonusway ostes ca 2,45€ bonusway kontole. Seega oli jäänud vaid oodata kohaletoimetamist. Hansapostil läks küll natuke kauem kui lubatud, aga sain kätte kusagil 2-3 nädala vahemikus pärast tellimist.


Igatahes kui kotttooli kätte sain siis jäin esmamulje ja välimusega väga rahule - kuigi kangas ja värvitoon on tsut erinevad siis tegelikult enam sarnasemaid olekski olnud raske tahta, oleks ilmselt tõesti võimalik vaid juhul kui need olekkski samast kangast tehtud. Aga enamus on küsinud siiski, et kas ongi komplektis tulnud, eemalt vaadates ei ole küll väga aru saada, et oleks nö erinevad. Kvaliteet on ka super - tundub hästi määrdumiskindel + pealiskott on pestav.

Siin pildil siis näha diivani ja kotttooli kangas ja värvitoon, diivan nö alumineKUID ma ei tea, kas olen teistsuguste kotttoolidega harjunud või lihtsalt on vale mudel siis kotttoolis küll kannatab istuda ja üli mõnus on see kuidas see kotttool selga toetab siis minu arust on ta üpriski ebamugav. Olen tähele pannud, et ega ka külalised esmajärjekorras sinna ei istu, pigem siis kui diivanil ja mujal kohad täis.

Esiteks - minu jaoks on ta kuidagi liiga kõrge ja ei hoia vormi. Väga palju kordi ma lihtsalt vajun kuidagi küljele ja siis libisen kotttoolilt maha või kuidagi külili või selili. Jah, seal annab ka normaalselt istuda, aga maru harjumatu ja imelik on. Aga eks asi polegi niiväga selles, et kotttool kuidagi halb oleks vaid pigem harjumustes ja mudelivalikus. Teistkorda ma ilmselt seda mudelit endale ei ostaks. Ning kui keegi seal peal ei istu siis see seljaosa hoiab ka end maru imelikult löntsis - kas kotttool saakski just nüüd megailus välja näha, aga see pigem ei näe. Tavaliselt nö pesakotttoolil selliseid probleeme pole.

Kuid nagu ütlesin siis kvaliteet on super ja kotttoolile on juurde õmmeldud ka sang, mis selle liigutamise ühest kohast teise mugavaks teeb. Ma muidugi ei võrrelnud nii täpselt Pusku Pusku enda lehe ja hansaposti kirjeldusi, ma ei tea, kas nüüd on parandatud, aga hansapostis oli lubatud ka taskut, kuid kui saabudes otsisin seda ja pärast Pusku Pusku lehelt üle kontrollisin siis tuli välja, et taskut ikkagi sellel mudelil ei peagi olema. Ahjaa, kuigi kotttool on võrdlemisi suur on see tegelikult hästi kerge. Võrreldes vanade nahast kotttoolidega on see vist ikka 2-3x kergem.

Igatahes nii nagu pildil ei tasu loota, et selja osa hoidma jääb. Seega kvaliteedi poolest julgen Pusku Pusku kotttoole vägagi soovitada, aga soovitan enne kusagil kohapeal käia ja ise erinevaid mudeleid näppida ja katsetada. Ma tegelikult hea meelega võtaks veel ühe mini või roll mudeli juurde. Aga kui juba play mudel nii kerge on siis usun, et näiteks game mudel on lastele ideaalne, et nad jõuavad neid ise ühest kohast teise lohistada.

Ehk ei tasu loota, et seljatugi nii hoiaks1 kommentaar

  1. kotttooli kohta ei oskagi miskit kommenteerida, aga vinüülikogu tundub auväärt

    VastaKustuta