Kevad, ASOS ja Bonusway

Märts on minu jaoks blogis vist pildikuu, igatahes pikka juttu ei ole osanud kirjutada või pole aega olnud. Olen siin nüüd mõned korrad asosest tellinud ja julgeksin kiita - siiani on kõik hästi suurusele vastanud ja kiiresti kohale tulnud. Tagastama või kaebama pole pidanud millegi üle. Mõtlesingi, et lisaks piltidele paneks siis üksiti ka väikse jutu kõrvale juhul kui keegi on mõelnud asosest tellimise peale või pole veel jõudnud bonuswayga liituda.
Asosest tegelikult ma teadsin juba aastaid, kuid lihtsalt ei olnud kippunud sealt tellima. Tegelikult riideid pole ma väga kunagi tahtnud internetist ilma proovimata ja katsumata tellida ning mõtlesin, et tagastamine on kuidagi niiii tüütu, et ei viitsi jamada. Kuid nüüd on kuidagi teisiti läinud ja mitu mitu tellimust tehtud.

Esimene kord vist suundusingi sinna kindla sooviga pusa tellida, mida Eestis ei müüdud ning hind oli mõistlik. Esimene kogemus oli nii positiivne ja lisaks on alates 25€ tasuta transport. Seega hakkasingi järjest rohkem ka kindlate soovide puhul asose valikut vaatama. Ma ei tea, mis klõps mul see aasta läbi on käinud, aga ma olen h-u-l-l pastelse roosa ja selliste vanaroosakate toonide järgi (musta armastus on ikka õnneks alles ja suurem). Ning kuna ma ikka vahepeal proovin oma pusa ja ketsi mugavusse natuke rohkem teistsugust vaheldust tuua siis jäigi mul silma see asose classic trench coat. Esimest pilgust meeldis see mulle metsikult, tegin ka piisava hulga eeltööd (ehk googeldasin kuidas see teistel seljas istub) ja tellisingi ära.

Need, kes välismaa poodidest tellivad ilmselt teavad, et paljudel nö ala H&M, ASOS poodidel on tihti peale igasugused allahindlus ja koodidega kampaaniad. Suurem osa ajast eestis neid koode proovides annab errori. Kuid võrdlemisi suure ebayst tellijana tegingi kunagi bonusway konto, aga enamus korrad oli selle kasutamine meelest läinud. Igatahes kuna esimene kord asosest tellides oli tagastuseks kuni 6% siis sain põhimõtteliselt esimese asose tellimuse pealt juba tagasi 3,38€.

Kui keegi ei tea, siis bonusway on internetilehekülg, kes erinevate firmadega siis nö koostöös pakub võimalust saada oma ostudelt raha tagasi. Lisaks on ka erinevaid kampaaniaid ja vahepeal boonuste kõrgendust. Ja kui näiteks õigesti aru sain siis hansapostist ostes on tagasisaadav summa alati 2,45€? ükskõik, mis hinna eest ostad või alates mingist summast? (Kui keegi teab võib täpsustada).

Igatahes nii mul vaikselt pisikeste ostude pealt ongi mõne kuuga kogunenud pea 10€ väljavõetava raha hulka ja üle 5€ veel ootel. Selles suhtes, et kui nagunii tellimiseks läheb siis ei ole raske korra bonuswayst läbi minna ja veebisaidile liikuda (selle alusel siis liidetakse liikumine bonuswayga, et raha ragasi saada) ja chrome brauserilisaga on veidi lihtsamgi. Bonuswayga liitumine endale midagi ei maksa, kuidagi kulusid ei põhjusta ja pm saad viivitusena oma raha tagasi (või nö allahindlust, kuidas võtta).

Ei ole kuidagi koostöös ega sponseeritud, lihtsalt rahulolev kasutaja :)

Kommentaare ei ole