L'Oreal Sugar Scrub näokoorija - Glow Scrub

See, et ma poe näokoorijast juttu teen on minu puhul üpriski ebatavaline, ma isegi ei ole täpselt kindel, mis emotsioonide ajel selle koorija ostsin, kuid ostukorvi ta sattus. Eelkõige selle pärast, et minu jaoks on näo- ja kehakoorijad ühed lihtsamaid tee-ise ilutooteid, mida kodus teha. Baasiks saab kasutada kodus olemasolevaid vahendeid, näiteks suhkur või meresool (kehale), kohvipuru, kookosõli, eeterlikke õlisid jne. Jusiis lõi nädavahetusel SPA pähe, sest igatahes Järve Selveri II korrusel see mulle näppu hakkas ja sellega kassasse jalutasin.

Etteruttavalt võin öelda, et see, et ma otsustasin seda toodet blogis jagada (üldiselt jagan vaid häid leide, mida teistelegi soovitada) tähendab, et oma ostuga jäin rahule. See lõhn, mis sel tootel on... mmm...

Miks ma tegelikult üldse koorija poole vaatasin oli see, et mõned päevad enne jäi meik näos ebaühtlane - nägin, et mõned kohad on kuivemad kui teised. (Kusjuures katsetakse ise ka, kui meik jääb ebaühtlane, laiguline, kuivemad kohad vmt siis üldjuhul koorimine aitab). Ja Tallinnas spa-s olles ei ole ju võimalik ise üht koorijat kokku keerata, samas minu lemmikaeg ise iluprotseduure teha (enamasti näomaski) on just pärast spad, kui nägu on igast küljest saunades lahti aurutatud. Ja, et ka näomaskiga saaks hea tulemuse kuluks üks koorija ära.

Valikus oli kolm erinevat, kuid mina otsustasin sära andva koorija kasuks. Lisaks sellele, et see koorija lihtsalt imeliselt ja täpselt minu maitsejärgi lõhnab (õrnalt selline karamellise suhkru lõhn) on see hästi peeneteraline, mis ei ole näonahale valus vaid just nö lihvib-poleerib näonahka ja eemaldab vana surnud naha. Ning kuna koorija sisaldab endas ka õli siis näonahk jääb pärast lihtsalt i-m-e-l-i-s-e-l-t pehme.

Mulle meeldib selle koorija juures ka see, et see suhkur lahustub koorides ära ja tegelikult toimib nö allesjäänud õli näonahal ka sügavpuhastavana (ja meikilahustavana) kui ka näiteks peapesemise ajaks olen allesjäänud õli jätnud näole natukeseks imenduma.Olen küll endiselt seda meelt, et saaksin ka kodus ilmselt ise samaväärse tulemust andva koorijaga hakkama kui jännata viitsiksin, kuid vahepeal on hea nö valmistooteid osta. Eriti kuna mul endal hetkel ühtegi näokoorijat juba riiulil seismas ei olnud ning teisest küljest ei pea nägu koorida soovides aega varuma, et üks koorija ise kokku segada. Sest noh - niisama ise kapis leiduvatest koostisosadest koorija ilmselt ka kõige kauem ei säili.

Seega, kes soovib võrdlemisi taskukohase hinnaga (50 ml ~9-11€) koorijat siis julgen küll L'Oreali koorijat soovitada. Eriti kuna näokoorijat kulub võrdlemisi vähe siis isegi 50ml jätkub pikaks ajaks. Oma peeneteralisuse poolest sobib see ka tihedamaks kasutamiseks (1-2x nädalas) ja samuti isegi tihedamal kasutamisel ei tohiks see näokoorija nahka kuivaks muuta, vaid surnud naharakke eemaldades ta ühtlasi ka niisutab. Ma pead ei julge anda, aga ise kasutades tundub, et antud toode võiks sobida ka tundlikumale näonahale.


2 kommentaari

  1. Et te ikka viitsite selle juraga tegeleda blogides!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. BlogiDEs? Ma tegelen ainult selle juraga oma blogis, sest noh, mulle meeldib. Ei saa pahaks panna kui Sind tõesti antud teema(d) ei huvita, aga teengi seda, mis mulle meeldib OMAS keskkonnas. Ma muidugi ei tea, mis Sind seda linki siis küll avama sundis, kuna kellelegi ma seda ninaalla toppinud ei ole. ;)

      Kustuta