Rullmassaaž, Teatox & Flaska

Tuleb nüüd küll väga mitmes postitus jutti, aga ega väga pole olnud aega muud teha / muust kirjutada. Ma ei ole hetkel oma blogis rullmassaaži olemusest ja kasust kirjutanud, kes tahab rohkem teada kuidas ja mida see lümfidele teeb ja miks kasulik on saate lugeda Beautiful Me salongi enda kodulehelt.

Nüüdseks sai viies kord käidud ja kaks korda veel ehk lõpp on hetkel üpriski lähedal. Kaalule olen mõned korrad vahepeal astunud, aga lisaks jõuluistumistele on langus hetkel olnud, aga mõnesaja grammi piires - eriliseks languseks seda hetkel pidada ei saa. Samas mõõtnud end ei ole, aga kintsudel tundub küll nahk siledam ja rohkem pingul.

Aga vaadake lisaks selle salongi ruumi sisustust! Nii ilus ja hubane, ülilõõgastav on pärast tööpäeva minna ja tunniks aja maha võtta. Lihtsalt keskenduda endale ja mitte millelegi. 

Kolmandal korral sai juba kiiruseks 90 pööret minutis ja olen sellega jätkanud - kuigi kohapeal natuke hoiatati siis minu jaoks antud kiirus sobib väga hästi. Ei ole kuidagi samal ajal või järgmine päev valusam. Kuigi täna oli küll esimest korda pärast esimest käiku (või siis teist korda?) talla alused valusad, ei ole kindel miks. Kahtlen, et eelmisest korrast, mis oli pühade tõttu 4+ päeva tagasi, vaid usun, et pigem sellest, et täna sai mitte harjumuspäraselt terve päeva tööl jalgadel oldud.

Kuid poosidega on samuti juba vilumus tekkinud ehk ei teki olukordasid, kus nt puusakakont oma tee vastu masinat leiaks. Vaid põhimõtteliselt 5 sekundiga, mis on antud poosi vahetamiseks leian endale juba selle mugava ja "oma" asendi. Aeg läheb nüüd samuti ka juba kiiremini, et tund möödub linnutiivul. Pooside järjekorrad, asetused (masina ees või taga) on juba täielikult meeles.Ostsin endale ka salongist kahe tee komplekti - teatox ehk tea+detox. Minu valikusse sai siis see limited edition variant - tegelikult puhtalt seepärast, et õhtune tee on kakaoga! Tegelikult ei ole ma eriti jõudnud igapäevaselt nende teede joomiseni kuna plaan oli - lihtsalt niiiii kiire on olnud. Mis mulle nende teede juures meeldib on see, et need on teepakikestes, mitte puruteed. Lisaks see roosas tee on põhimõtteliselt täielikult marjatee ehk teekotis on näha kuivatatud marju ja see tee maitseb lihtsalt imehea! Mitte mingisugust ebameeldivat, keemia vmt maitset.Samuti pean tunnistama, et ma olen kohutavalt kehv vee jooja. Suurema osa oma ärkvelolekust veedan ju tööl olles ja pean tunnistama, et tööl on veejoomine väga suiku jäänud. Pigem möödubki päev ühe või kahe tassi kohviga, vahest ka teega. Igatahes saime me jõulukingiks ühe Flaska pudeli ja kinkekaardi (et juhul kui soovime teise pudeli juurde osta). Nii me täna sammud teisele pudelile järgi seadsime ja ostsin endale samuti pudeli, mille siis tööjuurde viin. Ma täiesti ausalt ei ole väga Flaska pudelisse süvenenud, aga noh, ega kahju ei tee - kui ikka tööle pudeli viin, täidan veega siis usun, et päeva jooksul tööl olles vähemalt selle 0,5 l tühjaks joon kui mitte rohkemgi.


Kommentaare ei ole