LookFantastic - BeautyBox september 2017

Ma olen ilmselt antud postitusega täielikult rongist maha jäänud, aga samas enne septembri keskpaiku tellitud karp jõudiski minuni alles eelmisel nädalal. Kuna tracking puudub ja keskmiselt tuleb UK pakk ~10 päeva, olin vahepeal juba üpriski kindel, et antud karp minuni ei jõuagi.

Septembri karbiga oli tegu sünnipäeva karbiga, kus  ~22€ karbi hinnaga sai tooteid koguväärtusega ~80€. Ma veel ühtegi toodet katsetada polegi jõudnud, kuid niipalju kui ma erinevaid reviewsid olen vaadanud siis teistel on vaimustus nende toodete üle suurem kui mul. Olen kuidagi ajaga selle iluasjade vaimustuse ära kaotanud ja naudin rohkem endale sobivaks osutunud toodete kasutamist. Kuigi peaks ütlema, et lauvärvi ja pintsli üle on küll hetkel hea meel - kuigi noh, ma veel ei tea, kui head need lauvärvid siiski ka on. Kuid toonid on ilusad!Septembri karp sisaldas endas

  • Cristophe Robin volumizing paste (reisisuuruses, 40 ml) - põhimõtteliselt nagu kooriv kreem? peanahale, koostiselt oligi selline teraline ja meenutab tavalist koorimiskreemi. Tegelikult peaks see olema šampooni asendus, mis sügavpuhastab siis juuksejuured ja peanaha ning tõstab juuksejuuri. Kõlab tegelikult huvitavalt, kuid loodan, et need terakesed ka seal vees lahustuvad, mitte neid ei pea välja loputama. Muidu kõlab nagu väljakutse.
  • Illamasqua Mini Contouring Gel Sculpt (reisisuurus, 4 g, kui õigesti aru sain siis täissuuruses toode ise on 8g). Ma ei ole siiani endale ühtegi kontuurimiseks mõeldud toodet ostnud, sest noh, ma ei viitsi ja matt päikesepuuder on justkui vajadusel oma asja ära ajanud. Pulgakujul on see toode ikka väga tume, kuid tegelikkuses pidi siiski andma tooni võrdlemisi õrnalt ja olema hästi hajutatav. 
  • Hikari Eye Shadow Quad in Tonya - minu jaoks täiesti võõras bränd, kuid need toonid tunduvad nii minulikud, et ei jaksa ära oodata ja katsetada! Ma kipun tihti peale olema lauvärvide järgi hull..aga samas ei kanna neid peaaegu kunagi. [Nagu ma küünelakke ja huulepulkasid kokku ostan]. Igatahes tegu on täissuuruses tootega
  • Look Fantastic Unicorn Eye Shadow Brush - spetsiaalne sünnipäeva väljalase antud karbi jaoks, ülimalt pehmete harjastega ja superägeda kujuga!
  • Decleor Hydra Floral Anti-Pollution Hydrating Gel Cream (näidissuurus, 15 ml) Ma tegelikult jumaldan näidissuuruses asju, ühest küljest selle pärast, et neid on superhea reisides kaasa võtta, kuid teisestküljest tihti nad ununevad ka sahtlisse. Selliste toodete näidiste eeliseks ongi see, et tihti originaalsuuruses tooted kipuvad olema sellises hinnaklassis, et ehku peale ei tahaks osta, kuid antud näidis on piisavalt suur, et saab ka aimu ja sellest kas antud toode nahale sobib. 
  • Eve Lom Cleanser (reisisuruuses, 20 ml) + meigieemaldusrätt - selle toote kohta ma olen kõige rohkem näinud, et inimesed on supervaimustuses, sest antud brändi tooted olevat nii mitmetegi kuulsuste lemmikud. Vaatasingi hetkel, et 100 ml originaalsuuruses toode maksab 55 naela. 
  • Holly Lollies pulgakomm
  • ELLE ajakiri - iga karbiga on kaasas ka ajakiri, ehk põhimõtteliselt beauty box ja ajakirja tellimuses 2in1.
Ma ei ole hetkel kindel, et mis neist toodetest ka Eestis niisama müügis on, kuid kui miski sobib ja meeldima hakkab, siis vähemalt LookFantasticust saab neid tooteid ka niisama Eestisse tellida.

Ühest küljest mulle meeldib selline lahendus, Eestis need beauty boxid väga käiku ei läinud ja tooted kippusid sees kohati küsitavad olema (tootmisest välja läinud tooted, igas karbis sama brändi asjad jne) siis oma hinna kohta (+ ajakiri ju) on LookFantasticu Beauty Box super, eriti kui subscribeda koheselt pikemaks ajaks (siis ei saa enne perioodi lõppu tellimus tühistada, ühe kuu kaupa võttes on kallim). KUID ülipikk tarnaeg + hirm, et antud toode ei pruugi kohalegi jõuda (kui ei taha transpordi eest lisa maksta) minu jaoks justkui nullivad selle mõtte. Toote kohale jõudmise ajaks on vaimustus ja huvi justkui natukene liiga kadunud ja jõudnud juba mitmeid kordi teiste arvustusi antud toodetest näha.

Kommentaare ei ole