LookFantastic - BeautyBox oktoober 2017

Nüüd tuleb küll kaks samasugust postitust otsa, aga samal päeval kui septembri ilukarbi postituse üles sain jõudis ka oktoobri karp minuni. Aga panen siiski hetkel juba jutti antud postitusele ülesse, kuna on hetkel päevakohasem ja antud karpi peaks veel saama tellida. Tellimus ühe kuu kaupa on ~21€.
Kui tellimuse eest võeti raha ma 1. september, siis teele pandi vist umbes viiendal ja 16.10 oli siis karp Tartus. Väga ei saagi kurta, kuid nüüd vastu jõule tundub üpriski riskantne loota, et pakk õigel ajal jõuaks.

Peaks ütlema, et oktoobri karpi ootasin vist isegi natukene rohkem kui septembri oma ja asjad on rohkem minu maitsele! Antud karbi tootesuurused on minu arust üpriski wow! Mulle meeldivad, et tooted on ikkagi reisisuuruses ja võrdlemisi huvitavad, mitte pisikesed ühekordsed testrid. Kohati isegi kahju, et see karp oli hetkel minu jaoks viimane.

Igatahes oktoobri karbis peitsid end:
  • Skimono Intense Nourishment+ kätemask (täissuuruses) - minu jaoks selline toode, mida ise eri raatsiks osta, sest kätekreem ja õlid ju tegelikult ajavad asja ära, ilma, et lisakulutusi tekitada, aga samas tundub nii luksuslik ja sobiv sügisesse (või talve) üks hellitav kätemask ära proovida.
  • The Method Polish by Lancer (reisisuuruses) - minu jaoks on jällegi dr. Lanceri tooted võõravõitu, aga niipalju kui kurssi suutsin viia siis jällegi olevat toode, mis kohalikul turul inimesi "pöördesse" ajab ja antud sarja tooted on mitmete kuulsuste (Kardashianid, Victoria Beckham, Beyonce jt) lemmik. Tegu peaks olema hästi peeneteralise koorijaga, mis sobib ka tundlikule nahale. Igatahes täissuuruses 125ml toodet maksab 75 dollarit.
  • Monu Firming Fiji näoõli (reisisuuruses) - selle katsetamist ootan vist enam, kuna mulle meeletult meeldib erinevaid õlisid katsetada. Kõlab nagu super toode meie külma kliimasse. Peakski olema nii rahustavate, niisutavate kui toitvate omadustega, kuid seal juures aitama kaasa naha uuenemisele.
  • Ciate Wonderwand ripsmetušš (reisisuuruses) - ma ei ole siiani Ciate asju katsetanud ja ripsmetuššidega kipub mul olema nii, et väga harva julgen midagi muud katsetada ja enamus korrad jääb uus seisma ja lõpuks ostan ikka oma lemmikut mitu aastat ja mitmeid kordi järjest. Seega minu arust superäge saada niimodi ja täiesti arvestatav suuruses ripsmetušše prooviks - võiks rohkem!
  • ModelCo Instant Radiance peitekreem (täissuurus) - katsetada veel ei ole jõudnud ja selliste asjadega on alati väga suur ehku peale minek, et kas toon sobib. Niisama vaadates tundus üpriski hele, et hoian pöidlad peos, et antud toode ikka kasutust leiaks. Mis taolise täissuuruses toote puhul hea on see, et peitekreemi tegelikult kulub üpriski vähe ja täissuuruses toote puhul peaks seda ikka kauaks jätkuma. Tunduvalt mõnusam on saada täissuuruses taolisi tooteid katsetamiseks kui mingeid šampoone vmt.  
  • Bean Body kookose-kohvi koorimiskreem (reisisuurused, 50g) - mulle metsikult meeldivad koorimiskreemid, kuid üldjuhul olen ma liiga laisk, et neid kasutada või teisalt piisavalt ihne, et neid osta (kui ma saan ka ise niisama kohvipurust või suhkrust endale sobiva koorija valmis teha). Kuid siiski valmistoote puhul on elamus tihti justkui luksusliku, spa taolisem, eriti kui tootel on ülihea lõhn. 
  • Ja otseloomulikult Elle ajakiri.

Antud karpidega minu arust võibki tihti nii olla, et üks karp on tunduvalt parem kui teine. Ühega võib tekkida tunne, et miks ma sellele raha kulutan, kui samal ajal järgmine on täpselt selline, et ei taha tellimust katkestada. Ühtepidi tekib hasart, et mis ma saan, teisalt selleks ajaks kui see Eestisse jõuab on vaikselt see uudsus (kui kõikjal juba kirjutatakse) kadunud, eriti noh, kui ma ise uurin veel, et mida karp sisaldab ja kuidas teiste arvamus antud toodetest on. Ehk nii võib ühel korral elevus kasvada, teisel korral jääb eelarvamus.

Kommentaare ei ole