Rich šampoon ja palsam

Kuna antud tooted hakkavad nüüd kohe-kohe otsa saama siis tundus ideaalne aeg ka natuke neist rääkida. Kuna vahepeal siin trikitasin oma juustega (khm, tahtsin salke, sain ombre - ehk läbisin nii blondeerimise, lillaks värvimise kui tumedaks tagasi) siis tundsin, et tavapärased tooted ei ole piisavalt niisutavad.

Kuna olen ka varem Richi tooteid kasutanud (kuid seerumit ja õli, seerum oli super) siis otsustasin ka Richi šampooni ja palsami järgi proovida. Eriti kuna nad olid tol hetkel laadapäevadel? kaks ühe hinnaga ehk kahene komplekt oli ehk ~10€. 

Ma ei tea, kas mäletan valesti, aga on meeles nagu oleks justkui tol perioodil kui Rich välja tuli ja selle sarja õli ja seerumit kasutasin ka testrina šampooni ja palsamit kasutanud ja justkui oleks need tol hetkel liiga niisutavad juustele olnud. Igatahes ühest küljest oli väike hirm, et kas antud tooted ikka sobivad, teisest küljest jällegi olid ootused suured kuna Richi seerum oli mingil perioodil üks mu lemmikutest.

Igatahes ei pettunud. Mõlemad tooted, nii kreem kui šampoon, tunduvad oma koostiselt justkui kreemised. Vahutavad hästi, kulu on piisav (šampooni ja maski kulub enamvähem ka sama palju) ning juuksed jäävad puhtad, pehmed, läikivad, kammitavad, kerged. Ja ma ei tea, kas olen ise laisem, sõltub õhust/keskkonnast, kus olen, kuid juuksed püsivad tunduvalt kauem puhta
mana kui varem. Ütleks nii, et neljandal päeval ei ole veel aru saada, et juuksed nüüd mustaks oleks - ka katsudes.

Kuigi Richi tooted on müügil ka paljudes toidupoodides poešampoonide ja toodete kõrval, siis kvaliteedilt kisub ka ikkagi tunduvalt rohkem salongi toodete hulka. Tavaliste poešampoonide hinnaklassist on ta natuke kõrgem, samas paljudest salongitoodetest ikkagi tunduvalt odavam - selline täiesti keskmine hinnaklass. Eriti kui tõesti antud kampaania raames osta (vaatasin, et niisamagi netipoodides antud komplektid ~12€ ringis).
Tulemuselt mõjub ta minu juustele paremini kui poetooted, kuid püsimatu nagu ma olen, siis meeldib uusi asju katsetada ja nii hetkel juba uued tooted lauasahtlis oma korda ootamas...

Kuid kas ma ka ostaks antud toodet uuesti? Kindlasti ja väga tõenäoliselt ostangi. Kuna juukseid said viimased korrad värvides ikka väga palju vatti siis tunnen, et juukseotsad on natukene siiski liiga kuivad ja murduvad kergesti.


Kommentaare ei ole