Ilunurk vol 2

See nurgake pole kindlasti veel valmis, aga vähemalt on nüüd kummut paigas. Magamistoas on üldse veel vaja üks sein ja lagi ära värvida, samuti on hetkel veel liistud puudu. Plaanis ka riidekappi liigutada ja üks lisariiul tekitada.

Küll, aga olen ma hetkel värvikombinatsiooniga tõsiselt rahul. Alguses kui see sein sai siniseks tehtud siis tundus see tükk aega nii võõras. Kuid nüüd valge mööbliga tundub see sinine sein lihtsalt super hästi sobivat, eriti mõnus on päikesevalgusega.

Laud ja kummut on mõlemad pärit on24, kuid erinevad tootjad ja seeriad. Kuid mõlemal sarnased hõbedased käepidemed, et sobivad kokku küll. Tool on jyski väljalase (reguleeritav) ja peal lambanahk. Mis kindlasti plaanis on oleks vaja muretseda üks ilus valgustusega peegel või peegel+valgustus. Aga isegi ei tea, kas lauapeegel või peegel seinale... Üks idee oli teha ka kohtvalgustid, aga tahaks kogu meikimise vannitoast sinna kolida seega kohtvalgustitest jääks väheks.

Aga seda kõike, mis ma sinna panna tahaks ma tegelikult ei teagi... Lilli tahaks! Hea meelega paneks oma orhidee sinna peale, aga meil on hetkel kodus üks tõsine marakratt ja hammustaja, keda lilled meeletult huvitavad... Kui juhtub muidugi suur lillepott olema siis keritakse end ise ümber lille ja mängitakse toalille... Aga üks orhidee oleks seal ilus. Või hoopiski mu draakonipuu.

Miks ma selle laua kasuks otsustasin oli see, et laud on võrdlemisi kitsas ja sealt alt see nö riiuli osa sõidab ratastel välja. Ehk ükskõik kui palju asju ma lauale ka ei kuhjaks siis kui alumine osa välja tõmmata on seal super hea arvutiga tööd teha. Selle pärast ongi see tegelikult mul selline ilunurk-kodukontor kaks ühes. Kodus ma hetkel muidugi palju tööd ei tee ja kui teengi siis üldjuhul läpakaga voodis/diivanil/kotttoolis, eriti kuna seal praegu valgustusega nigel. 

Selle kummuti valisin selle järgi, et saaks võimalikult vähese raha eest võimalikult palju kummutit - ehk piisavalt kõrge ja palju sahtleid. Kaks ülemist sahtlit on kitsamat.

Kui kummuti kokkupanemise õpetuses oli koheselt akutrelli (vist puur ka?) vajadus välja toodud, siis laua omas seda polnud mitte. Lauda hakkasingi alguses üksi kruvikaga kokku panema, aga mingi hetk avastasin, et see ei õnnestu väga hästi. Siis poole töö käigus selguski, et ühed augud oli täiesti viltu ja ebaloogiliselt lastud, et tuli ise uued kruviaugud lasta ja samuti tuli augud natuke teise kohta lasta, et see sisemine laud ilusti ja sirgelt ikka laua alla jookseks. Kui muidu kvaliteedi koha pealt ei nuriseks kummagi üle siis laua puhul jah ma üksi seda kruvikaga küll poleks kokku saanud, samas ei olnud need vead ka miskit sellist, et oleks viitsinud tagastada või kurta. Lihtsalt tuli natuke rohkem vaeva näha.

Tool siis selline, tool on üllatavalt kerge ja reguleeritav ja uskumatult mugav (toetab ideaalselt selga). Tänu sellele, et tool on reguleeritav mahub see ka ideaalselt laua alla.

Müüriga veel mõtleme mida teha - ma tahaks nii ahju kui müüri valgeks krohvida ja mattvalgeks värvida.
1 kommentaar

  1. Sinine sein on ikka metsikult ilus, valge mööbel sobib hästi.

    VastaKustuta