Ilunurk vol 1

Mõtlesin, et kirjutan ja näitan natuke ka kodu teemal. Remont on meil siin pidevalt käsil ja valmis pole saanud, paljut just enam teha pole, aga tasapisi siiski proovime kõike uuendada ja mõlema nägu muuta. 

Mida ma hetkel peaaegu valmiskujul näidata saan on sein, soemüüri ja ukse vahel, kuhu panime ühe Tigeris silma jäänud ümmarguse riiuli ja sellise seinavõrgu taolise hoidja.
Oma vanast toast tõin praegusesse pessa ära minu suht hiljuti ostetud valge laua ja tooli, ning nii vaikselt magamistoa ühte nurka siniseks värvitud seina ja soojamüüri vahele tekib üks pisike kodukontori-ilunurgake. Sellest hetkel all ka üks mitte palju paljastav pilt ka kassiga, kuid kohe kohe peaksin kummuti kätte saama siis saab ehk ka kogu nurgakesest pildi teha.

Riiul igatahes sai hetkel oma ülesandeks lõhnade hoidmise ja samuti ladusin sinna mõned oma küünelakid, aga tundub natuke liiga täis, et ehk peidan mõned asjad kummutisse siiski ja jätan riiuli natuke hõredamaks. Samuti keerasin hetkel sinna ümber kunagi ebayst tellitud fairy lightsid.

Alumine ruudustik oli küll vist eelkõige mõeldud kööki, kuid tundus kergem tee see osta kui sobivat keevisvõrku osta ja värvida / terve spets ruudustik osta, mis ilmselt tuleks ka kallim. Võrgustik oli Tigeris ~6€, kuid ostsin Riiast, Tartu omas seda vähemalt silma pole hakanud. Pilte hoidvad magenetid samuti Tigerist pärit, oli kuuene komplekt ja teised 3 hoiavad pilte külmkapil.

(Tean, et pildid on halva kvaliteediga, kuid see oli pea ainus võimalus fairy lightse pimedas pildile püüda).
Ja üks pildike mu ilueedist.

Kommentaare ei ole