Kaks lemmikleidu

Lisasin nüüd kahel päeval instagrami oma kahest lemmikust leiust ka pilti. Üheks nendeks on vintage stiilis lamp (ja pirn) ning kevadistes toonides nõud. Ja mõlemad neist skoorisin uskumatult hea hinnaga.

Esimeseks leiuks oli Eglo Tarbes lamp. Üks Eglo lamp jäi silma alguses hoopiski Ehituse ABC-s, kust oleksin kahe nädalase ooteajaga saanud lampi Tallinnast Tartu tellida ja maksta~25€, mis oli üks soodsamaid hindu selle lambi kohta. Kuid seejärel jätkasin otsinguid netist ja avastasin, et need lambid on ka Decoras müügil ja nii ma skoorisin selle lambi endale 20 euroga ja tartlase õnneks sain ise ka tasuta järgi minna. Hetkel ma enam seda Decoras ei leiagi - ehk sain viimase? Kuid hea hinna ja valikuga on neid hetkel saadaval näiteks Aatriumis. Ma tõsiselt tahaks seda kolmest erineval kõrgusel rippuvat komplekti ja laualampi ka veel lisaks...

Samuti haarasin kaasa Decorast vintage ja edisoni pirni stiilis ledi. Ma nüüd pead ei anna, aga vist sai see pirn - sooja valgusega ja mis minu arust sobib sellisesse lampi nagu valatult. Valgust annab ka ikkagi korralikult.


Teine leid, mis tegelikult tulid kaasa juba tunduvalt varem ja tegelikult kahes osas olid selverist leitud nõud firmalt Bradley ja sari Alfa.

Kahjuks neid selveri lehel ei ole, aga hinnad jäid minu arust ala 2.49-3.99€ kanti. Lisaks olid veel valikus ka tassid, mida ma ei võtnud.

Kõigepealt nägin neid türkiisitaolise värviga nõusid juba kaugelt ja lihtsalt pidin sinna vahesse minema. Seejärel jäid seal silma ka need roosakas-beezikad-kreemikad nõud ja nii ma seal nõutult tükk aega seisin. Kahe värvi vahel ma otsustada ei suutnud ja kõike topelt ka ei tahtnud siis alguses tulidki kaasa need rohekas-sinised praetaldrikud ja suuremad kreemikad kausid. Kuna aga süda ei andnud rahu siis läksin mõni päev hiljem ka väiksematele desserditaldrikutele ja kaussidele järgi - seisin jälle sama nõutult ees, aga otsustasin siis vastandvärvide kasuks.

Ainsad kohad, kus samad komplektid ka müügist leidsin on shoppa.ee lehel ja vist isegi natuke soodsamalt.

2 kommentaari

  1. vaata https://karedesign.ee/ - sulle meeldib!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Väga äge! Vaatasin, et sikupillis kauplus - kui Tallinnasse jõuan hüppan läbi, jäi täitsa üks kuni mitu asja silma mille peale mõelnud ;)

      Kustuta