Sattusin vahelduseks maale

Ühel ilusal õhtul koju minnes piilus kuumaõhupall suht majataga - otseloomulikult pidin jälle pildi tegema :) [Kui juba pildipostituse tegin lisasin selle ka siia, see siiski Tartus tehtud.]

Ning nädalavahetuse veetsin maal. Kui väiksem olin teadsin üht kohta, kust sai käidud metsmaasikaid korjamas. Esimese asjana võtsin maal ratta ja sõitsin sinna ja mitte ühtegi metsmaasikataime polnud. Teisest kohast küll mõned sain, aga noh, koduaiast oleks samuti saanud. Igatahes mõned korjasin ja piisavalt, et vahukoore-kohupiimapastaga süüa saaks - lisaks ka aedmaasikad. No see maitses lihtsalt ülihästi.
Varsti saab ka viinamarju - ja mureleid! Ning poest tuli kurki osta, sest mul tuli värske hapukurgi isu. Mustsõstralehed-till-ja küüslauk koduaiast, küüslauk veel muidugi päris küüslaugumaitseline polnud, aga siiski - ülihea oli!Ning pühapäeva lõpetasin Terminaatori kontserdiga. Nagu nad ise ütlesid selle termika parema poolega ;) Õhtu oli ülimõnus - ilmaga lõpuks siiski ka vedas, oli päris soe ja sääsevaene teine.Ja nagu näha siis eelmise postituse kommentaarile juurde, et tõukoerad, kellega ka näitustel käidud ja keda ilmselgelt asjadena koheldakse. Küll neid ikka piinatakse (minu poolt), topitakse lillepärg pähe ja siis pildistatakse ja kästakse korra koertel ühe koha peal püsida (mis väga ei õnnestunud :D).


Kommentaare ei ole