Uus diivan (ja enam mitte nii uus diivanilaud)

Aega on läinud, aga detsembris leidsime (leidsin) juhuslikult diivani, mis meile mõlemale välimuselt meeldis ja koos sai ka kangatoon - türkiissinine välja valitud. Laupäeval saimegi vana diivani ära viidud ja uue asemele toodud.

Valituks sai Askos müüdav Franklin nurgadiivan. Ning kuna Tartu kaupluses oli kohapeal vaid kolmekohaline diivan ja täiesti teistsuguse kangaga siis parema ülevaate, milline diivan ja kui laia nurgaga see päriselt on, saime alles kodus. Kahjuks diivan ise küll lahti ei käi ja samuti puudub ka pesukast, siis seljatoe padjad on kergesti eemaldatavad ja vähemalt ühe inimese saab diivanile magama küll mahutada. Minu lemmik on endiselt nurk, kus on lihtsalt nii mõnus end lambanahale ja pleedi sisse kerra tõmmata.

Hetkel on veel puudu rulookandikud (plaan vist ilmselt ise teha) ning kindlasti tahan diivani mingisuguse tekstiilikaitsevahendiga üle teha.

Diivanilauda pole samuti näidanud, kudi laud on nüüdseks juba pea pool aastat? vana. Laud on kaaslasel minu soovide järgi ise tehtud. Mul oli pilt silme ees millist lauda tahan ja sinna juurde kuulusid metallraam + paks tammepuidust pealisplaat. Pealisplaati käisime ka koos valismas ja lauale minev tammepuit läks umbes ~100€ maksma (tegelikult ostsime vist 2x3m, mis läks kokku pea 200€, kuid allesjäänud jupid ootavad üht teist projekti). Laua töötlesime üle šokolaaditoonis õlivahaga.

Heledad padjad (kaks beezi ja kaks halli) ostsin Koduekstrast enne kui diivan kohal oli, sest need padjad ja mustrid lihtsalt meeldisid mulle niiii väga. Kuid nüüd diivanil tundub, et nad on ehk isegi natuke liiast. Eks näis - saab kasvõi magamistoas ilupatjadena kasutada. Ning see karvane piklik padi on Magaziinist pärit (nagu ka pleed, kuid kunagi eelmisel aastal ostetud) - see padi on lihtsalt ülihea kaelataha panemiseks ja toetab kaela lihtsalt super hästi. Selja taga on ka hea.

Ahjaa, puudu on veel matchiv kotttool - kui ükskord kätte saan siis lisan ka pilte. Ning tahaks ka üht hästi hästi karvast pleedi, kuid ilmselt enne järgmise aasta talve pole sellega kiiret.

1 kommentaar