Lemmikleiud - november


Eelmisest lemmikleidude postitustest on nüüd tükk aega ka möödas, aga tunnen, et see kuu olen leidnud nii mõndagi huvitavat, mis mulle tõesti meeldib ja võiks natukene jagada.

Tanya Burri raamat Tanyas' Christmas - kuigi ma Tanyat ise instagramis ei jälgi, siis kellegi videost jooksis Tanya uus raamat läbi ja see kutsus mind täiega. See aasta olen ma kuidagi talvemeeleolus ja see raamat tundus täpselt selline, millega end jõulumeeleollu viia. Seal on juttu Tanyast, tema ja ta pere jõulutraditsioonidest, erinevaid DIY asju, meigi-soenguõpetusi ja suur hulk erinevaid retsepte (mis mind enim kõnetasid). Tellisin oma raamatu amazonist, hind tuli ehk ~20€ kanti ja jõudis Eestisse nädalaga! Ning meelitav oli ka Tanyalt instagrami pildile laik saada - iga päev just ei juhtu, et keegi paari miljoni jälgijaga mu piltide alla ära eksib
Kui veel raamatutest rääkida siis kohe pärast esimest korda kuuldes Jesper Parve raamatust "Mees. Otse ja ausalt" teadsin, et minuga see koju rändab. Tegelikult pistsin selle kaaslase kingikotti, aga no ei jaksa ära oodata, et saaks ise selle raamatu läbi lugeda. Midagi, mis annab natukene mõtteainet meestel sõpradest, pidutsemist, tööst, perest, lastest ja naistele ehk natukene mõistmist meeste olemusest. Praegu jõulude eel tundub täpselt selline, mida sobib kaaslasele kingikotti pista. Sattusin ka apollos nii toreda teenindaja peale, kes otsis mulle hoopis kusagilt autogrammiga raamatu välja!

Portselanist lauanõud Tiffany. Sattusin koduekstras nende tasside-kausside-taldrikute peale ja need jäid mulle tõsiselt hinge. Täpselt nii, et pärast nende nägemist seadsin end järgmine päev poodi ja tulin koju kolme kohvitassiga. Ma lihtsalt ei suutnud valida, et millist mustrit võtta või millist jätta (nõud saadaval kolmes erinevas mustris). Ilus pastelne sinine, kuldsete detailidega ja valgel põhjal. Ning mõned päevad hiljem läksin tõin ka taldrikud koju. Kausid on vaid hetkel ostmata, kuna väga ei sümpatiseerinud, et kausil oli vaid pool pinnast mustrit ja alumine osa valge.


Lindexist rändas minuga koju velvetist rinnahoidja (bralette). See on lihtsalt nii pehme ja nii "jõulune". Natuke teistsugust oli saadaval ka punasena, aga kuna ma olen pitsi fänn ja mul on kapis ka mitmeid erinevaid pitsbodisid, siis tihti ma tunnen end neid kandes tavalise rinnahoidjaga natukene ebamugavalt (kuigi enamasti panengi nö korsetitaolise ehk pikema alaosaga rinnahoidja) siis minu arust taoline bralette sobib pitspluusi alla imehästi, jätmata otseselt rinnahoida muljet. Kuigi ma Lindexist üldiselt endale midagi ei leia siis Lindexi pesuosa on kindlasti minu lemmik! Ka seekord lahkusin "ostes 3 maksad 2" eest aluspesuga kui ka haarasin endaga ülepõlve sokid kaasa (talv ikkagi). Lindexi pesuosakonnast leian ma tõesti alati midagi, samuti on neil alati valikus "uhkemat" (pitsilist, värvilist, erilisemat) pesu, mis istub seljas hästi ja peab ka vastu.


Kuma liblikad - mitte, et see nüüd kuidagi uudis oleks, vaid ehk miskit, mida tasub enne jõule meelde tuletada. Kuma liblikad on minu arust ideaalsed jõulukinkideks - sõbrannale, tütardele, emadele ja üleüldse naistele. Prosse saab kanda nii sallidel, mantlitel, kampsunitel, triiksärkidel, sättida juustesse, käekotile kui ka Kuma poolt pakutava nahast paelaga randmele. Lisaks on saadaval ka kaelaketid ja kõrvarõngad, ning olemas ka valmis kinkekomplektid. Kuma liblikad on müügil näiteks apollo raamatupoodides, Tartus Kaubamaja III korrusel olevas kodupoes (nime kahjuks ei tea), ERMis, Aparaadis pidid olemas olema ja paljudes teisteski kohtades, kuid just eile jäi silma, et nüüd on ka kuma enda lehel postikulu tasuta! Mul on igatahes üks uuem punane liblikas hingel koos nahast käepaelaga...


Carolina Herrera "Good girl" parfüüm - ega selle kohta just pikalt ei olegi pikalt midagi rääkida. Minu jaoks selline mõnus "raskem" lõhn, mis sobilik just talviseks ajaks ja õhtusteks üritusteks. Mitte, et ma ei patustaks ja seda ka hommikuti peale ei laseks. Lisaks vaadake - see pudel! Mina sain enda lõhna Kaup24, kust kui mitte laevast ostes, oli antud lõhn parima hinnaga (samuti neil hinnagarantii kui mujalt leiad soodsamalt teevad omapoolse pakkumise). Eriti kui häid pakkumisi jahtida, sest viimasel ajal on nad mitu korda sooduskoodiga kampaaniaid teinud, kust saab, kas kindla summa või kuni ~20% alla.

Kommentaare ei ole