Ilunurk vol 3


Ilunurk hakkab vaikselt juba ilmet võtma. Ma olin üpriski hädas sellega, et tahtsin end vannitoa asemel oma nurgas meikida, kuid maru pime oli. Peas käis läbi ideesid nii laualamp osta, mingisugune muu valgustus tekitada, vaatasin valgustusega peeglite hindasid jne kuid ükski lahendus ei tundunud meelepärane ja taskukohane. Samuti oli antud sein üpriski kehv puurumiseks ja ega ma sinna püsivalt suuremat peeglit seina ei tahtnudki.

Aga siis koitis idee. Mul oli vanas korteris olemas sobivas mõõdus peegel ning kaaslane tegeleb ju nii puidutöö kui ledidega. Ja nii mu "pisike" täispuidust valgustusega meigipeegel valmis saigi.

Ma otsisin megakaua sobivaid LEDe ja tundus vahepeal juba ilmvõimatu, sest peale värvustemperatuuri muud infot taolistesse lampidesse sobivatest pirnidest ei leidnud. Alternatiiv oleks olnud ala ebayst või amazonist tellida, aga tundus nii õrnade asjade puhul justkui tülikas ja kallim. Pärast mitmeid päringuid võttis Ledcentrum mu mure ette ja leidis mulle sobivad pirnid! Suurimad tänud neile - kiired vastused (kui avastasin ise mitmeid päevi hiljem, et nendele saadetud päringu vastus oli hoopis rämpsposti läinud) ja kiire tegutsemine ja saatmine. Kui ma oleksin ostnud oma peaga need pirnid, mis ma ise leidsin, oleksin vist olnud nagu hirv autotuledes. Lisaks - võrreldes teiste kohtadega kus antud pirnide hindasid vaatasin, siis Ledcentrumil ei tundunud vastast olevat.


4 kommentaari

 1. Ülihea idee! Sellist tahaks endalegi, kui vaid kodus ruumi oleks! :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ega mulgi seda ruumi ülearu ei ole, aga vähemalt ei ole nüüd hommikuti vannitoas ummistust, kuna pidin varem seal meikima :D Aga kui korralik kinnitus panna saab kindlasti ka seinale riputada või näiteks vannitoapeeglilge (me panime ka lüliti vahele).

   Kustuta
 2. Mis LEDid need on?

  VastaKustuta