Kuidas ostudelt säästa?!

Viimasel ajal on see teema kohati päris aktuaalne olnud, aga pigem rohkem bonusway ja lyonessi jmt võtmes, kus saad ostult nö raha tagasi koguda ja tehakse väljamakse kui olete mingi summa kokku saanud. Ma hetkel, aga keskendun sellele kuidas kohe oma ostu pealt kokku hoida.

Päris mitmeid veebipoed pakuvad (uudiskirjaga) liitujatele erinevaid sooduseid - on selleks näiteks -10% alla, kas ühelt tootelt või isegi tervelt ostukorvilt, mõned pakuvad ka kohe juba 10€ jne. Järjest enam on ka poode, mis on ka endale veebipoe kõrvale loonud - tihti on veebis ka olemas selliseid suuruseid, mida poes kohapeal ei ole. Samuti on mul päris mitmed ostud tulnud veebis tehes soodsamad kui poes kohapeal.
Näiteks ma ise olen enim kasutanud H&Mi veebipoodi, kus uudiskirjaga liituja saab -25% sooduskupongi + tasuta transpordi. H&M on minu lemmik koht, kus endale voodipesu tellida ja antud soodustus on üks suurimaid - seega ala 39€ voodipesu tuleb 30€ + tasuta transport kulleriga ja ei pea ootama poe soodukaid. Uudiskirjaga liitumiseks ei ole vaja registreeruda (st kontot luua) ja samas keegi ei keela kasutada ka ema, isa, õe, venna, kaaslase vmt meililt saadud sooduskoodi.

Freddy.it - Saab 10€ alla (ma nüüd ei mäleta peast, kas täishinnaga tootelt või mingist summast alates) ja isegi 12€ transpordikuluga tuleb sealt ehk endale soodam püksid tellida kui eesti lehelt - itaalia lehel on valik tihtipeale suurem + suuremad soodustused.

Cropp - 10% ja tasuta tarne kauplusesse.

Reserved - 10% esimeselt ostult.

Jysk - Esimeselt üle 35€ maksvalt ostult saab -10€ alla.

Wolt - woldiga on maru hästi läinud, alguses liitudes sain vist 5€ sooduskupongi, siis oli 3x baashinnaga vedu tasuta, seejärel olen veel 5€ sooduskoodi saanud + vahepeal facebookis kuulutuvad ka välja niisama päevi, kus transport on tasuta.

Apollo - tihti on veebis raamatud (jm kaup) soodsam kui poest ostes - kuid samuti, transport poodi tasuta. Kusjuures apollol on üldse päris hea boonusprogramm, kus koos kino ja sealsete ostudega(ka snäkkide pealt) kogutakse (lisaks soodustustele) boonust ja saades kokku 100€ on kingituseks 5€ apollo kinkekaart. Lisaks sellele, et kinopiletid on nagunii liitunutele soodsamad ja vist iga 10 või 11 pilet oli samuti tasuta.

Muud lahendused:

Samuti on veebipoode mille puhul kindlasti tasub sooduskoode googeldada, nt mul on vedanud Lindexiga, kus sain ehk -20% sooduskoodi, mis oli küll mõeldud vist UK turule, kuid antud kood töötas ka Eesti lehel. Vahest veab ja samuti - transport kauplusesse tasuta.

Lisaks ON24 - olles registreeritud koguneb iga kuu kontole 1€, samuti tuleb boonust ostude pealt (neil ka ilupood!) + sinu koodiga registreeritud kasutajate kaudu. Antud boonust ei saa küll kasutada tihti täies ulatuses, vaid iga toote juures on maksimum protsent, mida kasutada saab - näiteks 100€ laua puhul u 10%, mis teeb 10€ , aga mis põhimõtteliselt katab hoopiski näiteks hoopiski transpordikulu. Näiteks nii laua kui kummuti ostsin just nende kaudu - lisaks sellele, et seal oligi parim hinna (ja kvaliteedi suhe) asjadele, mida tahtsin katsidki kogutud boonused transpordi tasu.


Väikeste asjade puhul tõesti tihti peale ei tasu see veebipoest tellimine ära (olemata kindel, kas antud toodet ka saada on) siis suuremate ostude puhul võib antud lahendust katsetada - eriti kui tootega kiire pole. Sest veebipoes ostudega ei loe see, et antud kaup on poes olemas, saadetakse tellitud kaup siiski kusagilt laost. Aga näiteks proovisingi eile poes üht Cropp jopet, mis kodus siiski hingele jäi, läksin veebipoodi piiluma ja avastasingi - super, 10% alla ja transpordi aeg ehk oli vaid 1-3 tööpäeva. Kuna kiire ei ole ja mul pole mingi probleem pole ka ise kauplusesse järgi minna (kuigi mul oleks kuller tasuta olnud, mõtlesin, et kergem ise järgi minna) ja sain vist ~7€ soodustust. Tihtipeale on see soodustus suurem kui poes kliendikaart annab - muidugi soodustust on ehk ilma kampaaniateta jah ühekordne (vähemalt liitumissoodustus) siis abiks ikkagi.

Kindlasti on antud veebipoode veel, aga need on esimesed, mis mul pähe tulid. Samuti parim põhjus, miks tema oma ostud veebipoest on 14 päevane tagastusõigus! Poest ostes võivad kauplused sulle küll vastu tulla ja näiteks kauba teise suuruse vastu vahetada, teise toote kuid kohustus seda teha ei ole (va juhul kui praak vmt) ning samuti pole kohustust ka raha tagasi anda. Veebipoest ostes kehtib 14 päeva tagastusõigus, mille puhul pole isegi kohustust mainida, mis põhjusel toode tagastatakse - olgu selleks kasvõi see, et värv ei olnud selline nagu ette kujutasid või leidsin juba midagi paremat.
Kommentaare ei ole