Juuni-juuli leiud

Jagan nüüd järgmist kolme oma lemmikleidu.

Kõige esimene leid oli käekell. Olen ammu juba kuulnud ja külastanud sellist e-poodi nagu watchshop, kuid tellimiseni polnud jõudnud. Seal on hästi palju erinevaid tooteid (ja mitte ainult kelli) ja väga erinevas hinnaklassis. Tahtsin ammu endale uut käekella, silme ees umbes kujutasin ette, millist tahaks - hinna osas eeldasin, et võiks sel hetkel siiski 100 euro hinnaklassi jääda ja ei võiks olla päris tavaline poeketi (ala asos, vero moda vmt) kell. Kuigi olulisem oli siiski minu jaoks see, et näeks välja selline nagu tahaksin.

Lõpuks jäi siiski valituks Daisy Dixon'i Adriana kell, mis sobib oma välimuselt ja hinnalt kõige rohkem. Kuna varem polnud tellinud ja post oli jälgimiskoodita, siis ausalt ega väga kallist kella ei oleks esimene kord julgenud ka tellida. Teisalt - paypaliga makstes on ka sellisel juhul ohud põhimõtteliselt miinimumi viidud - ehk põhjuks, mis ma alati võimalusel eelistan paypali. Sendi pealt hinda ei mäleta, aga oli vist sama hinnaga, mis hetkelgi ~55€.

Kell (postimaja teatis) jõudis minuni vist umbes 10 päevaga. Üldse ei kurda, jälgimiskoodita ja odava pakiga saates on minu arust see väga mõistlik aeg. Positiivne oli ka see, et kell on siiski omakorda originaalkarbis ja sees padjakesega - ehk elab ka natuke raskema kohtlemise üle.



Teine leid oli minu jaoks lambanahk. Otsisin päris pikalt ja tahtsin ka Saaremaal käies lambanahkadel silma peal hoida, aga ei õnnestunud. Minu kriteeriumid oli leida pärisnahk (kuna varasemalt toolile ostetud kunstnahk ajab ikkagi meeletult karvu), mis oleks pika karvaga ja mitte valge. Ja nagu ikka - võimalikult suur võimalikult hea hinnaga. Tegelikult jäi alguses üks koduleht kaalukausile, mis pakkus vist 110cm lambanahka ehk samuti hinnaga 55€?, kuid kui ei eksi oli vist üleni valge või selline kollakas. Isegi kui leidsin suuruselt veel nahku, mis oleks hinna poolest sobinud siis keegi oli ilusa lambanaha "ära rikkunud" - minu jaoks siis, heleda lambanaha karvad olid otstes beezikaks-pruunikaks toonitud. No ei meeldinud.

Tegelikult olin juba ammu K-rautas erinevaid lambanahku uurinud (kuna nad jäävad kohe paremat kätt kui poodi sisse kõnnin) siis teadsin, et seal oli päris ilusaid ja pehmeid, beeze-halle-valgeid-roosasid lambanahku. Nii saigi üks õhtu lihtsalt otsustatud, et ahh, lähme ostame sealt lambanaha ära. Sellise siis, kuigi poes oli minu arust samuti hinnaga 55€?!, igatahes rohkem kui hetkel kodulehel näitab, et kaupluses 44€.

See oli selline asi, mida ma rohkem tahtsin kui vajasin. Alguses tahtsin seda diivanile panna, aga tegelikult nägi see hetkel sellel diivanil pigem naljakas välja. Talvel ilmselt oleks mõnusam. Seega hetkel leidis see oma koha hoopiski põrandal - voodi ja öökapi vahel. Aga siiski - see on niiiii mõnus ja pehme.


Kolmas asi, mille ostuga ma väga rahule jäin on käekott. Kunagi see jäi mulle Mohitos käies silma ja sellest saati on see hingel olnud. Selline ilus puudriroosa ja lipsuga. Tol hetkel oli see vist täishinnaga müügis ja mõtlesin ka, et kuhu ma sellega lähen (no ei ole eriline roosa kandja).

Kui ei eksi siis vist ühe korra jäi see veel poes silma ja järgmised korrad enam ei näinud, aga hinges oli ikka. Seejärel vist avastasin selle kodulehelt ja nagu ikka, facebookis hakkaski seejärel pm iga päev seda käekotti mulle ette viskama. Oli sooduses ja sel hetkel mõtlesin, et kui see ikka juba nii hingel on tuleb ära osta. Käekotte on mul rohkem kui vaja, aga siiski, kunagi pole neid piisavalt :D

Minu jaoks pole nii oluline, et käekott oleks miski Korsi oma ja maksaks 300€. Pigem on tähtis see, et asi mulle meeldiks ja hind ja kvaliteet oleks tasakaalus. Praegusel juhul tundub, et selle koti hinna eest on kvaliteeti rohkem kui küll - õmblused valge niidiga ehk oleks saanud ilusamini teha (ülemineku kohad on paarist kohast õrnalt karvased), aga muidu materjal ise on hea ja tugev. Mis mulle veel meeldib on see, et kotil pole ka kusagil mitte ühtegi logo. Hetkel veel Ülemistes ja veebipoes hinnaga 24.99€ saada.

4 kommentaari

 1. See käekott ja kell - nii ilusad! :)

  VastaKustuta
 2. Ja nüüd on minul ka see kott hingel :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Siis tuleb kiiresti teha :D Need vist tulid suve alguses müüki - ei tea kauaks enam on. :D Nüüd näitab vaid, et ülemistes kohapeal vähe alles, kui ma ostsin paar nädalat tagasi oli rohkem (Tartu poes vist oli 2). Aga soovitan - hea tugev ja vormihoidev materjal :) Mahutab ka palju.

   Kustuta